O nás

Ponúkame široký výber modelov

Na trhu s nábytkom sa pohybujeme už 14 rokov a vieme slovenskému zákaznkovi ponúknuť kvalitu, široký výber modelov a poťahových látok. Panamasedačky sro je oficiálnym distribútorom nábytku značky WAJNERT pre maloobchodných predajcov a predajne nábytku na Slovensku. V sučastnosti prinášame kompletný sortiment sedačiek značky Wajnert. Základná konštrukcia: u sedačiek PANAMA je rámová. Znamená to, že vždy je použitá pevná masívna drevená konštrukcia a nie DTD doska alebo v lepšom prípade MDF ako u mnohých výrobcov. Ale poctivé bukové drevo, ktoré je sušené 1-2-roky na vzduchu a následne je ešte dosúšané v sušičkách na 10% vlhkosť.

Medzi sedačkami nájdete elektricky ovládané modely, variabilné ovládania hĺbky sedu, alebo operky hlavy. Samozrejmosťou sú rohové varianty, pohovky s fukciou spania a odkadacieho priestoru.

Dôležitým faktorom je výber poťahových látok, odolných proti roztrhnutiu, vyblednutiu a oderu. Pri bežnom sedení bez žmolkovania, odolnosť napríklad aj voči mačacím pazúrikom a voči špine. Takéto látky nájdete v našej ponuke pod označením: vodou čistiteľné látky AQUA CLEAN zo španielskej produkcie, alebo NANO STOP z Talianska či ľahko čistiteľné EASY CLEAN pod značkou MAGIC HOME. Všetky spomenuté sú so štandardami OEKO-TEX. Kráľom trhu je nepochybne AQUA CLEAN. Nano-technológia zaručuje, že nite sú upravené ešte skôr ako sa dá do pohybu moderný tkáčsky stroj. Tieto látky nie sú povrchovo upravené a nie sú nepriedušné. Naopak, sú vzdušné a príjemné na dotyk a napriek tomu voči nečistote a špine doslova „odpudivé". Preto stačí biela utierka a voda na vyčistenie širokého spektra škvŕn: červené víno, kečup, horčica, olej, zvyšky jedál bez problémov a bez škvŕn odstránite iba za použitia vody.

V sedákoch sú používané vysokoelastické HR peny, tzv. studené peny s vysokou flexibilitou, vzdušnosťou a hlavne dlhou životnosťou.

Celý proces šitia sedačky je postavený na ručnom šití. Jedna šička je zodpovedná za celú sedačku. Všetky diely a komponenty sa presúvajú na konečnú kompletizáciu.

Výberom niektorého z našicch modelov je správne rozhodnutie.

Kvalita

Špičková kvalita konštrukcie, široký výber modelov.

Veľkoobchod, maloobchod

Ponúkame výhody pre registrovaných partnerov, firmy a živnostníkov.

Čalúnenie

Vodou čistiteľné poťahové materiály.

Farebnosť

Každá modelová rada ponúka niekoľko variant farebnosti.